jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۵۰۲   ۱۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۶:۲۵

مهندس فرهاد فرهودی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه در مراسم تجلیل از آتش نشانان که بمناسبت روز آتش نشان در سالن شهدای دولت و با حضور استاندار کرمانشاه، سرپرست شهرداری و دیگر مسئولین برگزار شد اظهار داشت: در مراسم امروز بدلیل ضرورت حضور نیروها در ایستگاه تعداد کمی از آتش نشانان حضور پیدا کردند.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ رئیس سازمان آتشنشانی شهرداری کرمانشاه گفت: بافت فرسوده شهر کرمانشاه پاشنه آشیل امداد رسانی است.

وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی شهرداری کرمانشاه ۲۸۰ پرسنل دارد که ۲۵۰ نفر آنان عملیاتی است افزود: اکنون ۱۱ ایستگاه در سطح کرمانشاه فعال است که احداث ایستگاه‌های جدید آتش نشانی یک ضرورت برای شهر کرمانشاه است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه شهر کرمانشاه باید حداقل ۳۰ ایستگاه آتش نشانی داشته باشد گفت: درخواست داریم که از طریق مسکن و شهرسازی زمین های جهت احداث ایستگاه در اختیار سازمان قرار گیرد.

خرید خودروهای اطفای سبک جهت بافت فرسوده درخواست دیگر رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از استاندار کرمانشاه بود.

فرهودی در پایان با بیان اینکه بودجه دهیاری های که توان جذب و اقدام را ندارند به سازمان آتش نشانی تخصیص یابد تصریح کرد: اکنون جهت تاییده پایان کار ساختمان در پایان کار به آتش نشانی مراجعه می‌شود اما لازم است قبل از صدور پروانه ساخت از آتش نشانی استعلام گرفت که تا انتها در کنار آنان باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها