jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۱۸۰   ۰۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۱:۱۱

فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد: رزمایش " فاتحان خیبر" با حضور تعدادی از یگان‌های نیروی زمینی ارتش، فردا جمعه در منطقه شمال غرب آغاز می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین، امیر سرتیپ کیومرث حیدری تشریح کرد: رزمایش " فاتحان خیبر" با حضور تعدادی از یگان‌های نیروی زمینی ارتش، فردا جمعه در منطقه شمال غرب آغاز می‌شود.

وی گفت: رزمایش " فاتحان خیبر" با حضور یگان‌های زرهی، توپخانه، پهپاد، جنگال و با پشتیبانی آتش بالگرد‌های هوانیروز فردا در منطقه شمال غرب آغاز می‌شود. این رزمایش با حضور بخشی از تجهیزات و توانمندی‌های رزمی یگان‌ها و با هدف ارتقای آمادگی رزمی در این منطقه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح ما در این منطقه و نقاط مختلف کشور برابر یک برنامه ریزی دقیق و بر اساس برنامه تقویمی اجرای رزمایش‌های یگان‌ها و با هدف آزمایش سلاح ها، تجهیزات و ارزیابی آمادگی رزمی نیرو‌های مسلح در هر صحنه از جغرافیا و مرز‌های جمهوری اسلامی ایران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها