jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۹۸۸   ۰۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۵۹

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر خبر داد؛

افزایش 600 درصدی اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از افزایش بیش از 600 درصدی اعتبار تسهیلات طرح های مشاغل خانگی در استان بوشهر خبر داد.

 

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر؛ مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : یکی از راه های افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد فعال کردن ظرفیت مشاغل خانگی است که با توجه به اقلیم و غنای استان بوشهر لازمه توجه بیشتری در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی شود.
وی افزود: در راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و در جهت توسعه ، پایداری و هدفمند سازی مشاغل خانگی در استان بوشهر در سال99 مبلغ 68میلیاردریال به 563 طرح مشاغل خانگی مستقل و 58 طرح مشاغل خانگی پشتیبانی با اشتغالزایی 361 نفر پرداخت شد که این اعتبار با افزایش 600 درصدی در سال 1400 مبلغ 438 میلیارد ریال تسهیلات به استان بوشهر اختصاص یافت.

کشاورزی بیان کرد: این تسهیلات به متقاضیانی که طرح ها ی آنان منطبق بر ظرفیت و اولویت های منطقه و مورد تأیید دستگاه اجرایی ذیربط بوده و توجیه اقتصادی و فنی لازم را داشته باشند و آماده ورود به بازار و دارای مجوزباشند توسط بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران پرداخت خواهد شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها