jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۸۳۹۷   ۲۸ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۹:۵۴

زنی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از ماموران پلیس ، به خاطر مرگ شوهرش هنگام فرار شکایت کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث جام جم آنلاین ، چند روز پیش زنی با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از ماموران پلیس بابت مرگ شوهرش شکایت کرد .

شاکی در جریان تحقیقات قضایی  گفت : چندی پیش شوهرم با دوستانش در حال فرار از دست ماموران به طور مشکوکی از روی پل   به پایین  افتاده و فوت کرد.  بنابراین از مامورانی  که در تعقیبش بودند شکایت دارم و احتمال می دهد آنها وی را هول داده و به عمداو را به پایین پل پرت کرده اند .

  با توجه به گفته های این زن ، پرونده به  پلیس آگاهی تهران  ارسال شد و تحقیقات  ادامه یافت .   این در حالی بود که  تحقیقات اولیه   نشان داد ، مرد فوت شده در روزی که حادثه رخ داده با دو نفراز همدستان خلافکارش به مغازه ای  در یکی از محله های   جنوبی تهران دستبرد زده  اند  وهر چه وسایل و شیرآلات در آنجا بوده    را سرقت کردند.ماموران  هنگام گشتزنی در محل،  متوجه ماجرا شده و دزدان را تعقیب کردند.  در جریان این تعقیب و گریز ماموران موفق به دستگیری دو سارق و کشف اموال سرقتی از آنها می شوند .اما نفرسوم فرار می کندو بدون توجه به این اخطار به سمت پل می رود تا از آنجا به پایین بپرد و بتواند راهی برای فرارش پیدا کندکه موفق نمی شود و در پی این سقوط فوت  می کند.

حبیب ا...  صادقی ،  بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبر به جام جم گفت : با توجه به شکایت خانواده   فرد فوت شده، دستور تحقیقات بیشتری در این پرونده  صادر شد . قرار شد که  علاوه بر ماموران حاضر در محل حادثه،  از دو متهم بازداشت شده دیگرهم تحقیق شود .

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها