پیام استاندار کرمان به مناسبت درگذشت مادر شهید موحدی:

خانواده های شهدا پشتوانه های راستین مکتب شهید سلیمانی هستند

استاندار کرمان دردیدار خانواده فداکاران سیل گلباف :

هیچ کوتاهی از سوی مسوولین در حق شهدای برق گلباف صورت نگرفته است

خانواده 6 نفر از نیروهای عملیات برق شهرستان کرمان که 15 اردیبهشت ماه سال جاری  حین انجام ماموریت در سیل گلباف جان خود را از دست دادند،باعلی زینی‌وند،استاندار کرمان دیدار کردند.
خانواده 6 نفر از نیروهای عملیات برق شهرستان کرمان که 15 اردیبهشت ماه سال جاری  حین انجام ماموریت در سیل گلباف جان خود را از دست دادند،باعلی زینی‌وند،استاندار کرمان دیدار کردند.
کد خبر: ۱۳۳۷۴۰۸
هیچ کوتاهی از سوی مسوولین  در حق شهدای برق گلباف صورت نگرفته استبه گزارش جام جم آنلاین کرمان؛استاندار کرمان در دیدار خانواده نیروهای خدوم شرکت برق که در سیل گلباف جان خود را از دست دادند،این حادثه را تلخ‌ترین خاطره دوران حضور خود در استان برشمرد و به خانواده جانباختگان اطمینان خاطر داد که هیچ کوتاهی از سوی مسئولان متولی در حق فرزندان آنها صورت نگرفته است.

علی زینی وند،ادامه داد:ضروری ترین کار این بود که فرزندان و همسران این نیروها بی سر و سامان نمانند که در همان روز حادثه گردش کار مفصلی به وزرای کشور و نیرو ارائه و تمام استنادات قانونی در شرح واقعه تدوین شد.

وی افزود:از مقامات وزارت نیرو نیز در مراسم تدفین،قول استخدام همسر یا فرزند نیروهای درگذشته و یا تبدیل وضعیت نیروها داده شد.
زینی‌وند،ابراز داشت:در پیگیری شهید خدمت نیز شورای تامین کرمان مصوب و تایید کردیم که همه ساز و کارهای قانونی برای اینکه این عزیزان شهید خدمت محسوب شوند،مبذول شود.

استاندار کرمان تصریح کرد:به عنوان استاندار باید حرفی بزنم غیرواقع نباشد و به حق هم باید در کاربرد واژگان دقت کنیم‌؛نیروهای عملیات برق درگذشته در سیل به لحاظ اجر و مولفه‌های اسلامی حتما شهید هستند،اما باید بر مبنای قانون و اختیارات حرف بزنم.

وی خطاب به خانواده جانباختگان نیروهای عملیاتی برق شهرستان کرمان در سیل گلباف گفت:درد شما را باتمام وجود درک می‌کنم،ممکن است کسی از روی نادانی و یا خباثت نیشخند و طعنه بزند،اما در کل ساختار نظام جمهوری اسلامی در حق فرزندان شما کوتاهی نشده است.

زینی‌وند،با اشاره به قرارگیری نام این عزیزان به عنوان فداکار خدمت گفت: مطمئنا جان از دست رفتگان را نمی توانیم جبران کنیم،اما در مقام قانون باید تمام تلاشمان را انجام دهیم که ذره ای از تالمات را جبران کنیم.

وی افزود:آنچه در اختیار ماست انجام می‌دهیم و مسائل دیگر را هم به عنوان یک برادر پیگیری می کنم،اما به عنوان استاندار نمی‌توانیم برای خانواده‌ها بدون توجه به قوانین انتظارات ایجاد کنم.

در این دیدار که مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان،مدیرکل مدیریت عملکرد،امور حقوقی و بازرسی استانداری کرمان،امامان جمعه راین و گلباف،مدیرعامل توزیع برق شمال استان و نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز حضور داشتند،تعدادی از اعضای خانواده جانباختگان دغدغه‌ها،رنج‌ها و درخواست‌های خود را مطرح کردند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها