رییس پلیس آگاهی البرز گفت: یک زن و شوهر کلاهبردار که با همدستی دخترشان اقدام به راه اندازی یک شرکت کاغذی لیزینگ خودرو و سرقت ۳۰ میلیارد ریال کرده بودند، دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۳۳۶۰۹۸
دستگیری زن و شوهر کلاهبردار در البرزبه گزارش جام جم آنلاین البرز، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پایگاه دوم پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری از طریق راه اندازی یک شرکت لیزینگ خودرو با برند ساختگی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد، خانم کلاهبردار با همدستی همسر و دخترش در قالب یک شرکت لیزینگی با تبلیغ در سایت های خرید و فروش کالا در فضای مجازی مبادرت به فروش خودرو با قیمت پایین تر از بازار کرده و این افراد در اقدامی کاملا حرفه ای ابتدا برای جلب اعتماد مالباختگان چند خودرو را با قیمت پایین تر به آن ها تحویل داده است.
نادربیگی افزود: کلاهبرداران با دادن وعده سود هنگفت و تحویل یک ماهه خودرو مبالغ قابل توجهی را به عنوان پیش پرداخت از نامبردگان دریافت و مدتی در دفتر فعالیت و پس از زمان کوتاهی محل کار خود را ترک و متواری شداند.
وی گفت: با انجام اقدامات پلیسی، مشخص شد که متهمان پس از انجام کلاهبرداری به یکی از استان های غربی کشور متواری شده اند که پس از ردزنی دقیق مخفیگاه نامبردگان، اکیپی از کارآگاهان با دریافت نیابت قضائی به آنجا اعزام و هر ۳ متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل کردند.
رییس پلیس آگاهی البرز افزود: متهمان تاکنون به ۲۵ فقره کلاهبرداری در سطح استان های البرز، تهران، قم و.. اقرار کرده اند و کارشناسان ارزش کلاهبرداری صورت گرفته را حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد می کنند.
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها