نشست تخصصی پدافند غیرعامل و ایمنی پالایشگاه ها و پخش فرآورده نفتی
به منظور بررسی شرایط عملیاتی تاسیسات گاز مایع بندرعباس برگزار شد

نشست تخصصی پدافند غیرعامل و ایمنی پالایشگاه ها و پخش فرآورده نفتی

title
اخیرا در شبکه های اجتماعی پیوندی با عنوان "هدیه رایگان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران!" در حال انتشار است، که حاوی مطالب و ادعایی کاملا کذب درخصوص فعالیتها و اقدامات این شرکت و با تیتری نامعتبر است و با این روش هموطنان عزیز را تشویق به باز کردن این لینک میکند. 
کد خبر: ۱۳۳۴۵۲۱

به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،اخیرا در شبکه های اجتماعی پیوندی با عنوان "هدیه رایگان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران!" در حال انتشار است، که حاوی مطالب و ادعایی کاملا کذب درخصوص فعالیتها و اقدامات این شرکت و با تیتری نامعتبر است و با این روش هموطنان عزیز را تشویق به باز کردن این لینک میکند. 


به گزارش شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ملی منطقه  هرمزگان، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با  تکذیب عنوان و تمامی محتوای مطلب مورد نظر، اعلام کرد :که این شرکت هیچگونه خبر، اطلاعیه و یا پرسشنامه ای در این خصوص در هیچکدام از رسانه های فعال خود اعم از وبسایت رسمی این شرکت و همچنین شبکه های اجتماعی خود در ستاد و مناطق 37گانه صادر نکرده و این مطلب از نظر شرکت ملی پخش فاقد اعتبار و کذب است.


 با پیگیری کارشناسان فنی این شرکت، لینک مورد نظر علی رغم تقلبی بودن، به احتمال زیاد حاوی بدافزار اینترنتی بوده و باز کردن و مشاهده آن، احتمال بروز آسیب های جدی به گوشی های تلفن همراه و سیستم های رایانه ای را در پی خواهد داشت. 


بنا بر این گزارش  از مردم درخواست می شود ضمن پرهیز از مشاهده و مراجعه به اینگونه تبلیغات و مطالب تقلبی، اخبار معتبر در خصوص شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران را صرفا از طریق وب سایت رسمی این شرکت دنبال کنید.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها