jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۷۹۱   ۱۷ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۱۲

افسر کلانتری ۱۰۳ گاندی در پی درگیری مسلحانه با سارقان به درجه رفیع شهادت نایل شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در محدوده کلانتری گاندی دستگیری عاملان این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری قرار داده شد.

ساعت ۲۲:۱۰ شب گذشته واحد گشت کلانتری ۱۰۳ گاندی به یک دستگاه خودرو وانت در خیابان جردن مظنون و برای بررسی موضوع به خودرو نزدیک که راننده آن به محض مشاهده ماموران کلانتری به سرعت از محل متواری می‌شود.

ماموران کلانتری اقدام به تعقیب خودرو می‌کنند و پس از دقایقی تعقیب و گریز در حالی که برای لحظاتی خودروی مظنونان در گره ترافیکی متوقف می‌شود.

استوار یاسر طاهری مامور گشت کلانتری برای بررسی موضوع به خودروی مورد نظر نزدیک شده و از پشت هدف چند گلوله از سوی سرنشینان خودروی مشکی رنگی که از همدستان راننده وانت بودند قرار گرفته و به فیض عظمای شهادت نائل آمده است که با توجه به سر نخ‌های به دست آمده از مظنونان، تلاش برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

گفتنی است؛ این شهید شجاع، انقلابی و فداکار نقش زیادی در تامین امنیت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرایم و همچنین دستگیری سارقان در محدوده استحفاظی خود داشته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها