jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۲۴۸   ۱۳ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری اعضای باند خرید و فروش سلاح جنگی در تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری اعضای باند خرید و فروش سلاح جنگی در شرق تهران خبر داد.

سرهنگ موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر خرید و فروش سلاح جنگی در شرق تهران، تیم عملیات کلانتری ۱۴۶ حکیمیه تهرانپارس رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و پس از رصد گسترده اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته مخفیگاه اعضای باند خرید و فروش سلاح جنگی را شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: ماموران پلیس پیشگیری پایتخت پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات هماهنگ ۳ متهم را در مخفیگاهشان بازداشت و برای تحقیقات مقدماتی به کلانتری منتقل کردند.

وی با بیان اینکه در مخفیگاه خلافکاران ۳ قبضه سلاح جنگی همراه با مهمات کشف شد‌، افزود: متهمان در بازجویی ها صراحتا به خرید و فروش سلاح جنگی در شرق تهران اعتراف کردند.

سرهنگ موقوفه ای خاطرنشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها