معاون فنی مرکز بهداشت؛

معلمان و خبرنگاران کرمانشاهی علیه کرونا واکسینه می‌شوند

سارا شاه آبادی از واکسیناسیون چند گروه شغلی طی یکی‌دو روز آینده در این استان خبر داد و گفت: واکسیناسیون رانندگان، خبرنگان، معلمان، زندانیان، قضات و کارکنان دادگاه و دادسرها را در برنامه داریم.
کد خبر: ۱۳۲۹۴۶۲
به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ معاون فنی مرکز بهداشت استان کرمانشاه،در خصوص روند واکسیناسیون در استان، اظهار داشت: طی یکی دو روز آینده واکسیناسیون مشاغل را آغاز خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای واکسیناسیون مشاغلی همچون رانندگان حمل‌ونقل عمومی، جاده‌ای هوایی و ریلی؛ زندانیان؛ معلمان؛ خبرنگاران بیماران دیابتی وابسته به انسولین، قضات و کارکنان دادگاه و دادسراها و کارمندان بانک هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

معاون فنی مرکز بهداشت استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از گروه‌های اصلی در برنامه واکسیناسیون، نیروهای مسلح است که در وهله اول نیروها و کادر نیروهای مسلح واکسینه می‌شوند و بعد از آن با ورود فاز جدیدی از واکسن سربازان هم واکسینه خواهند شد.

وی با بیان اینکه سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای ثبت‌نام تمامی افراد ۵۵ سال به بالا (متولدین ۱۳۴۵ و قبل از آن) باز شده است، گفت: واجدین شرایط، با مراجعه به این سایت و پس از انتخاب استان، ورود کد ملی و شماره تلفن همراه، شهر محل سکونت خود را انتخاب کنند و بلافاصله فهرست پایگاه‌های تزریق واکسن شهر را مشاهده می‌کنند، که در هر پایگاه، اولین روزی که نوبت خالی وجود دارد نمایش داده می‌شود.

وی اضافه کرد: افراد خودشان یکی از پایگاه‌ها را انتخاب و روز و ساعت دریافت واکسن را نیز تعیین می‌کنند.
 
بدین ترتیب دیگر نیازی به انتظار برای دریافت نوبت نیست.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها