jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۰۱۱   ۰۶ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۵۴

گزارش های رسانه ای از ژاپن حاکی است طوفان گرمسیری نپارتاک صبح امروز چهارشنبه به ساحل اقیانوس آرام در شمال شرق ژاپن رسیده، با این حال مقامات می گویند این توفان تاثیری بر روی المپیک توکیو ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا ، سازمان هواشناسی ژاپن روز چهارشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: طوفان نپارتاک ساعت ۶ بامداد روز چهارشنبه به حومه شهر ایشینوماکی در استان میاگی رسیده است.

بر اساس این بیانیه، در ساعت ۹ صبح این طوفان در هفتاد کیلومتری جنوب شهر موریوکا در استان ایواته با سرعت ۲۵ کیلومتر در ساعت درحال حرکت به سمت شمال- شمال غرب مشاهده شده است.

مقامات هواشناسی برای برخی مناطق در استان ایواته هشدار رانش زمین صادر کردند.

احتمال دارد طوفان نپارتاک موجب بارش شدید باران همراه با رعد و برق در مناطق توهوکو و کانتو کوشین شود.

مقامات هواشناسی برای ۲۴ ساعت منتهی به صبح پنج شنبه، بارش حداکثر ۱۰۰ میلیمتر باران در منطقه توهوکو را پیش بینی کردند.

کیودو گزارش کرده است این طوفان بر مسابقات المپیک که در این کشور در حال برگزاری است تاثیری ندارد. برخی از مسابقات قایقرانی و تیراندازی با کمان که به دلیل این توفان لغو شده بودند برای برگزاری آن‌ها برنامه ریزی شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها