jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۸۱۷   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۱۵

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق حرفه‌ای در حین سرقت از خانه ای در شهرک قدس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری ۳ سارق حرفه ای و کشف ۳۰۰ میلیون تومان طلای سرقتی در غرب تهران خبر داد.

سرهنگ موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: شب گذشته ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس هنگام گشت زنی در محدوده شهرک قدس، ۳ سارق را حین سرقت از یک منزل مسکونی مشاهده کرده و با اقدامات فنی و پلیسی در یک عملیات ضربتی سارقان را در خانه مذکور به دام انداختند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: پس از دستگیری ۲ متهم، یکی از سارقان که راهی جز تسلیم شدن در برابر ماموران قانون نداشت، اقدام به فرار و پریدن از بالکن خانه ۲ طبقه کرد که در پی آن متهم مصدوم و به بیمارستان برای سیر مراحل درمان منتقل شد.

وی افزود : در بررسی های بیشتر ۳۰۰ میلیون تومان طلای سرقتی از متهمان کشف و ۲ سارق سابقه دار در بازجویی های فنی صراحتا به سرقت منازل شهروندان در غرب تهران اقرار کردند.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه حال عمومی متهم مصدوم مساعد گزارش شده است خاطرنشان کرد: کشف جزئیات سرقت های ارتکابی متهمان و شناسایی مالباختگان در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها