jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۷۱۴   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۷

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تعطیلات 6 روزه در پایتخت اثر منفی داشته و اثربخش نبوده است، گفت: آمار فوتی‌های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در پایتخت از مرز روزانه 150 نفر هم عبور کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر دربارهوضعیت کرونا در پایتخت اظهار داشت: متأسفانه تعداد فوتی‌های روزانه ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در پایتخت از ۱۵۰ نفر هم عبور کرده و رعایت پروتکل‌ها به شدت کاهش یافته است.

وی گفت: باید ستاد مقابله با کرونا برای پایتخت جلسه ویژه‌ای تشکیل دهد و شهرداری تهران نیز آماده است برای حفظ سلامت مردم هر اقدامی را انجام دهد و هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

رئیس شوری شهر تهران خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد تعطیلات ۶ روزه اخیر در پایتخت اثر منفی داشته و در کاهش ابتلا به کرونا اثربخش نبوده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها