jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۹۸۵   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۹

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 19 تا 20 / هفت جاده مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده آبشار قلعه دختر، ترافیک سنگین است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ های کشور‌، اظهار کرد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌ های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه‌سنگین در محور تهران-فشم/ ترافیک سنگین در جاده چالوس و محور هراز

وی بیان کرد: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده آبشار قلعه دختر، ترافیک سنگین است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: دوربین‌ های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال همچنین محور فیروزکوه در مسیر رفت و برگشت تردد روان نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-فشم محدوده های رودک و حاجی آباد خبر داد.

هفت جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر مسدود است

وی یادآور شد: در حال حاضر جاده دلگان-هودیان‌ در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، ‌محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده پونل-خلخال، محور شهداد-نهبندان‌‌، جاده خرم‌آباد-پل دختر و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

ثبت بیشترین تردد جاده‌ ای بین ساعات 19 تا 20

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ه بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2322 دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای، نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 12 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه تهران-کرج‌-تهران پرتردد‌ترین جاده کشور‌ در شبانه‌روز گذشته

محرابی‌نیا بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج‌ با 118 هزار تردد، آزادراه کرج‌‌-تهران با 115 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 109 هزار تردد، ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها