jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۹۸۵   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۹

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 19 تا 20 / هفت جاده مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده آبشار قلعه دختر، ترافیک سنگین است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ های کشور‌، اظهار کرد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌ های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه‌سنگین در محور تهران-فشم/ ترافیک سنگین در جاده چالوس و محور هراز

وی بیان کرد: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده آبشار قلعه دختر، ترافیک سنگین است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: دوربین‌ های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال همچنین محور فیروزکوه در مسیر رفت و برگشت تردد روان نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-فشم محدوده های رودک و حاجی آباد خبر داد.

هفت جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر مسدود است

وی یادآور شد: در حال حاضر جاده دلگان-هودیان‌ در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، ‌محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده پونل-خلخال، محور شهداد-نهبندان‌‌، جاده خرم‌آباد-پل دختر و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

ثبت بیشترین تردد جاده‌ ای بین ساعات 19 تا 20

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ه بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2322 دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای، نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 12 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه تهران-کرج‌-تهران پرتردد‌ترین جاده کشور‌ در شبانه‌روز گذشته

محرابی‌نیا بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج‌ با 118 هزار تردد، آزادراه کرج‌‌-تهران با 115 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 109 هزار تردد، ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها