مدیریت حشد الشعبی در بیانیه‌ای امروز، یکشنبه از ناکام گذاشتن عملیات انفجار دکل‌های برق در منطقه حمام العلیل در جنوب استان نینوا خبر داد.
کد خبر: ۱۳۲۷۳۱۸

به گزارش جام جم آنلاین، براساس بیانیه مدیریت حشد الشعبی، نیروهای حشد در منطقه عملیات نینوا امروز عملیات انفجار دکل‌های برق در جنوب موصل مرکز استان نینوا را ناکام گذاشتند.

براساس بیانیه حشد الشعبی، عملیات براساس اطلاعات دقیق ارائه شده از سوی معاونت اطلاعات حشد الشعبی در نینوا انجام گرفت و با قدرت عملیات تروریستی برای هدف گرفتن شهروندان بی‌گناه و دکل‌ های برق در منطقه حمام العلیل در جنوب موصل را ناکام گذاشت.

حشد الشعبی اشاره کرد، نیروهای مبارزه با مواد منفجره حشد بمب‌ های کار گذاشته شده زیر یکی دکل‌ها را به شکل ایمن خنثی کردند.

گروه اطلاع‌رسانی امنیتی وابسته به ارتش عراق نیز اعلام کرد، نیروهای مشترک از هنگ اول لشکر ۷۵ در تیپ ۱۶ ارتش عراق و حشد الشعبی توانستند عملیات هدف‌گیری یکی از دکل‌ های برق در جنوب موصل در نزدیکی روستای المعیبدی را ناکام بگذارند.

در این بیانیه آمده است: نیروهای مهندسی همراه نیروها دو بمب دست ساز متصل به موبایل را که زیر یکی از دکل‌ها کار گذاشته شده بودند، بدون هیچ حادثه‌ای خنثی کردند.

 

انفجار دکل‌های برق در عراق خنثی شد (+عکس)

انفجار دکل‌های برق در عراق خنثی شد (+عکس)

انفجار دکل‌های برق در عراق خنثی شد (+عکس)

منبع: ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها