jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۳۱۸   ۲۷ تير ۱۴۰۰  |  ۱۹:۳۶

مدیریت حشد الشعبی در بیانیه‌ای امروز، یکشنبه از ناکام گذاشتن عملیات انفجار دکل‌های برق در منطقه حمام العلیل در جنوب استان نینوا خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، براساس بیانیه مدیریت حشد الشعبی، نیروهای حشد در منطقه عملیات نینوا امروز عملیات انفجار دکل‌های برق در جنوب موصل مرکز استان نینوا را ناکام گذاشتند.

براساس بیانیه حشد الشعبی، عملیات براساس اطلاعات دقیق ارائه شده از سوی معاونت اطلاعات حشد الشعبی در نینوا انجام گرفت و با قدرت عملیات تروریستی برای هدف گرفتن شهروندان بی‌گناه و دکل‌ های برق در منطقه حمام العلیل در جنوب موصل را ناکام گذاشت.

حشد الشعبی اشاره کرد، نیروهای مبارزه با مواد منفجره حشد بمب‌ های کار گذاشته شده زیر یکی دکل‌ها را به شکل ایمن خنثی کردند.

گروه اطلاع‌رسانی امنیتی وابسته به ارتش عراق نیز اعلام کرد، نیروهای مشترک از هنگ اول لشکر ۷۵ در تیپ ۱۶ ارتش عراق و حشد الشعبی توانستند عملیات هدف‌گیری یکی از دکل‌ های برق در جنوب موصل در نزدیکی روستای المعیبدی را ناکام بگذارند.

در این بیانیه آمده است: نیروهای مهندسی همراه نیروها دو بمب دست ساز متصل به موبایل را که زیر یکی از دکل‌ها کار گذاشته شده بودند، بدون هیچ حادثه‌ای خنثی کردند.

 

انفجار دکل‌های برق در عراق خنثی شد (+عکس)

انفجار دکل‌های برق در عراق خنثی شد (+عکس)

انفجار دکل‌های برق در عراق خنثی شد (+عکس)

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها