jamejamonline
فرهنگی دفاع مقدس کد خبر: ۱۳۲۵۷۹۳   ۱۹ تير ۱۴۰۰  |  ۱۹:۰۰

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیروزی در عملیات‌های والفجر ۸ و کربلای ۵ از مهمترین اقدامات مرحوم صدیق در دوران درخشان فرماندهی بر نیروی هوایی ارتش بود.

به گزارش جام جم آنلاین، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانی در مراسم گرامیداشت اولین سال درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده فقید این نیرو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این امیر سرافراز اظهار کرد: فرمانده فقید نیروی هوایی ارتش با بهره گیری از تجربیات کارکنان نهاجا، برنامه ریزی دقیق و صحیح، افزایش علم، دانش و کسب مهارت در حوزه به روز رسانی تجهیزات، خدمت بزرگی به کشور و نیروی هوایی ارتش در دفاع دوران دفاع مقدس کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده، ولایت‌ مداری، مردم‌داری، مدیریت دانش محور، حرکت بر اساس تخصص، انجام پرواز‌های موفق برون مرزی و متعهد بودن به انقلاب و اسلام را از معیار‌های انتخاب امیر صدیق به فرماندهی نیروی هوایی عنوان کرد.

وی با اشاره به دوران فرماندهی امیر صدیق در نهاجا افزود: پیروزی در عملیات‌ های والفجر ۸ و کربلای ۵، حمله به مواضع دشمن، انهدام پالایشگاه نفتی کرکوک، دفاع و پشتیبانی از نیرو‌های پیاده و کشتی‌ها و نفتکش‌ های ایرانی در طول هشت سال جنگ تحمیلی از مهمترین اقدامات مرحوم صدیق در دوران در خشان فرماندهی بر نیروی هوایی ارتش بود.

امیر سرتیپ نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: تلاش خالصانه، دلسوزانه و مدیریت درخشان امیر سرتیپ صدیق در طول فرماندهی خود، مثال زدنی و الگویی برای جوانان و افسران نیروی هوایی ارتش و آیینه تمام قد وظیفه شناسی و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها