jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۲۳۹۲۸   ۰۹ تير ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۲

شهردار بندر بوشهر گفت: با ترسیم افق آرامستان وادی الرحمه شهر بوشهر، این مرکز تبدیل به یک مجموعه ای فرهنگی اجتماعی تبدیل می‎شود.

 

 

به گزارش جام جم آنلاین و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندربوشهر:حسین صالحیان در نشست هم اندیشی ساماندهی آرامستان وادی الرحمه شهر بوشهر با حضور دکتر مهدوی پور معمار ارشد آرامستان‏های کشور اظهار داشت: رویکرد احداث آرامستان‎ها در سه سطح دفن، خدمات دفن و یک مجموعه کامل فرهنگی و اجتماعی است که برای انجام کار اساسی باید آرامستان وادی الرحمه بوشهر نیز با رویکرد فرهنگی اجتماعی احداث شود.

وی بیان کرد: برای تحقق این مهم احداث ساختمان اداری، فضای سبز و کارگاه های تولیدی مرتبط با خدمات موردنیاز مردم در این حوزه مورد تاکید جدی قرار دارد.
صالحیان ادامه داد: ظرفیت آرامستان بهشت صادق بوشهر در آستانه تکمیل است و این شرایط ایجاب کرده تا ساماندهی آرامستان جدید بوشهر با شتاب بیشتری دنبال شود.

وی اظهار داشت: شبکه تامین آب آرامستان احداث شده و باید سایر زیرساخت های اساسی آن نیز تامین شود تا خدمات موردنیاز شهروندان در آرامستان وادی الرحمه به طور کامل تامین شود.
صالحیان افزود: احداث فضای سبز در جوار آرامستان جدید بوشهر می تواند بخشی از کمبود فضای سبز بوشهر نیز برطرف کند که این مهم در اولویت‏های اصلی در حوزه آرامستان وادی الرحمه شهر بوشهر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
گردشگری عشایری در استان تقویت می‌شود

گردشگری عشایری در استان تقویت می‌شود

دوره‌های آموزشی لازم برای رفع مشکلات اقتصادی، توانمندسازی خانواده‌های عشایر، معرفی تولیدات صنایع‌دستی و محصولات غذایی آنها برگزار خواهد شد تا مهارت‌های موجود در این زمینه تقویت شود و به جذب گردشگر در این حوزه کمک کند

کارنامه مطلوب مدیریت شهری و روستایی

کارنامه مطلوب مدیریت شهری و روستایی

اکنون که در آستانه شروع فعالیت دوره ششم شوراهای اسلامی با حضور شهرداران جدید قرار داریم، امیدوارم شوراها و شهرداران با برنامه ریزی متناسب با شاخص‌های مرتبط با هر منطقه بتوانند یک دوره چهارساله موفق را رقم بزنند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها