jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۳۳۶۴   ۰۶ تير ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۲

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

زمان ثبت نام وانتخاب واحد کلاس های تابستانی دانش آموزان متوسطه دوم 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه کمیته تخصصی آموزشی و پرورشی با رویکرد تبیین جزئیات برگزاری کلاس های تابستانی برگزار شد،از ثبت نام و انتخاب واحد کلاس های تابستانی دانش آموزان متوسطه دوم در نیمه اول تیر ماه 1400 خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سیدمحمد حبیب اللهی، بهبود فرآیند آموزش های ارائه شده در طول سال تحصیلی، جبران نارسایی ها و کاستی های درسی وتعمیق یادگیری دانش آموزان،کاهش افت تحصیلی دانش آموزان، کاهش انتقال تعداد دروس باقی مانده دانش آموزان برای سال های بعد،کاهش نرخ ترک تحصیل دانش آموزان و بهبود نرخ فارغ التحصیلی دانش آموزان را از اهداف برگزاری کلاس های تابستانی دانست.

وی گفت:کلاس های تابستانی دانش آموزان متوسطه دوم در چارچوب سیاست های مصوب ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا در مناطق آبی و زرد به صورت حضوری و در مناطق با وضعیت قرمز و نارنجی به صورت مجازی برگزار می شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان خاطرنشان کرد:زمان ثبت نام وانتخاب واحد دانش آموزان درسامانهpada.medu.irدر نیمه اول تیر و زمان تشکیل کلاس های حضوری و مجازی در نیمه دوم تیر تا پایان مرداد 1400 است.

حبیب اللهی،با بیان این که علاوه بر دانش آموزانی که درس افتاده دارند بقیه دانش آموزان هم برای تقویت بنیه علمی خود می توانند در این کلاس ها  شرکت کنند گفت: برنامه آموزشی این دوره 6 هفته است و امتحانات هم در نوبت شهریور ماه برگزار می شود. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها