jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۷۴۴   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۶:۵۶

سخنگوی جنبش «صادقون» عراق در واکنش به اقدام آمریکا در توقیف وب سایت های محور مقاومت، گفت: آمریکایی ها بازی کثیفی را علیه امت اسلامی دنبال می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین، «محمود الربیعی» سخنگوی دفتر سیاسی جنبش «صادقون» عراق به اقدام آمریکا در مسدود کردن وب سایت های محور مقاومت واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی گفت: آمریکا و عوامل آن بازی کثیفی را دنبال می کنند. آنها می خواهند نگاه ها را از دشمن حقیقی امت اسلامی که رژیم صهیونیستی و تکفیری ها هستند، منحرف سازند.

این مقام عراقی افزود: آمریکایی ها تلاش می کنند تا نگاه ها را به سمت دشمنان خیالی سوق دهند. آنچه که علیه عراق، ایران، مقاومت و حشد الشعبی انجام می شود در همین راستا قابل تبیین و ارزیابی است.

پیش از این، روابط عمومی شبکه المسیره بیانیه‌ای را در خصوص اقدام اخیر دولت آمریکا در مسدود کردن سایت این شبکه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: مسدود ساختن سایت شبکه المسیره هیچ توجیهی ندارد. در ادامه این بیانیه تأکید شده است: ما اقدام ایالات متحده آمریکا در مسدود ساختن سایت شبکه المسیره و تعدادی دیگر از سایت‌های متعلق به محور مقاومت را مصداق بارز راهزنی آمریکا تلقی می‌کنیم.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است: اقدام آمریکا موجب سست شدن اراده سایت‌های محور مقاومت نخواهد شد. المسیره به فعالیت و رسالت پیشین خود ادامه خواهد داد. راهزنی آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت و امت اسلامی به نتیجه نخواهد رسید. در ادامه این بیانیه عنوان شده است: اقدام آمریکا در مسدود کردن سایت شبکه المسیره و چند سایت دیگر محور مقاومت بار دیگر دروغ بودن شعارهای آزادی بیان واشنگتن را به همگان ثابت کرد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر