jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۷۲۵   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۶:۰۰

رئیس کلانتری تهرانپارس از دستگیری سارق حرفه‌ای لوازم خودرو در عملیات تعقیب و گریز خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ مجتبی سهرابی منش رئیس کلانتری 126 تهرانپارس در گفتگو با فارس از دستگیری سارق حرفه ای خودرو در یک تعقیب و گریز پلیسی، خبر داد.

سرهنگ سهرابی منش در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، شب گذشته گشت انتظامی کلانتری 126 تهرانپارس به یک پراید وانت با یک سرنشین مشکوک شده و پس از استعلام پلاک پراید وانت متوجه شدند خودرو مسروقه است.

وی تصریح کرد: متهم پس از مشاهده گشت پلیس با خودروی مسروقه متواری شد که ماموران کلانتری در یک تعقیب و گریز طولانی با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک دقیق به چرخ پرایدوانت در خیابان استقلال سارق حرفه ای را متوقف و بازداشت کردند.

وی افزود: متهم سابقه دار در بازجویی صراحتا به 30 فقره سرقت محتویات داخل خودرو به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ریال از شهروندان در محله تهرانپارس اعتراف کرد.

رئیس کلانتری تهرانپارس گفت: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر