jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۳۲۱۹۵۰   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۰۸

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا روز سه‌شنبه در برخی از مناطق خراسان جنوبی، شرق کرمان و نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل، وزش باد شدید و گرد و خاک را پیش‌بینی می‌کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، «کبری رفیعی» درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور افزود: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار را پیش بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: امروز بعدازظهر در استان‌های خوزستان و ایلام وزش باد و گرد و خاک را شاهد خواهیم بود. در استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، همدان، اصفهان، قم، یزد، جنوب سمنان و استان مرکزی با توجه به افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: از امروز تا روز سه شنبه در برخی از مناطق خراسان جنوبی، شرق کرمان و نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل، وزش باد شدید و گرد و خاک را پیش‌بینی می‌کنیم، ضمن اینکه در دو روز آینده با توجه به جریان‌های گرم و مرطوب جنوبی، در مناطق مرتفع جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شمال و شرق هرمزگان احتمال رگبار و رعدوبرق وجود دارد. آب‌های دریای عمان به ویژه شرق این منطقه طی سه روز آینده متلاطم و مواج است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز صاف است و گاهی با افزایش باد مواجه می‌شود. حداکثر دما در تهران امروز ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم حداقل دما فردا در تهران به ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر برسد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر