jamejamonline
یزد عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۷۴۲   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۴

یزد - دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: براساس جمع بندی آرای جمع آوری شده در شعب اخذ رای استان یزد، نرخ مشارکت مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۵۸ درصد بوده است.

به گزارش خبرنگارجام جم آنلاین از یزد ، محمد علی شاه حسینی، با بیان اینکه ۹۶۶ شعبه اخذ رای، آرای مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری را جمع آوری کردند، اظهارداشت: براساس جمع بندی آرای جمع آوری شده درشعب اخذ رای سراسراستان یزد، نرخ مشارکت مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۵۸ درصد بوده است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حضور پرشور و باشکوه مردم استان پای صندوق های اخذ رای، افزود: خوشبختانه شاهد کمترین مشکل و تخلف در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا بودیم که این موضوع نشان از اهتمام ویژه عوامل درگیر در امر برگزاری انتخابات، به رعایت قانون و حفاظت و صیانت از آرای مردم است.

شاه حسینی در انتها با بیان اینکه آرای مردم استان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان در حال جمع بندی است، تصریح کرد: نتایج نهایی انتخابات شوراها در هشت شهرستان استان جمع بندی شده که طی آگهی در سایت فرمانداری ها و بخشداری های استان منتشر می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس یزد - یادداشت

بیشتر

سرویس یزد - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها