jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۶۴۶   ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۰۲

به گزارش رسانه‌ های آمریکایی، یک مرد سیاه‌ پوست که بر اثر تیراندازی از ناحیه بازوی چپ زخمی شده و با پلیس برای دریافت کمک تماس گرفته بود، به جای دریافت کمک، با خودروی پلیس زیر گرفته شد.

به گزارش جام جم آنلاین، طبق گزارش‌ها و اعلام پلیس، یک خودروی متعلق به پلیس ایالت اوهایو در آمریکا، مردی را که بر اثر تیراندازی زخمی و با ۹۱۱ (شماره اضطراری پلیس در آمریکا) برای دریافت کمک تماس گرفته بود، با همان خودرویی که قرار بوده به وی کمک کند، زیر گرفته شد و جان خود را از دست داد.

طبق گزارش روزنامه آمریکایی «نیویورک پست»، «اریک کول» ۴۲ ساله اواخر روز یکشنبه در شهر «اسپرینگفیلد» اوهایو زیر گرفته شد و صبح روز بعد جان باخت که نتایج کالبد شکافی، جراحت بر اثر ضربه، شکستگی و خونریزی داخلی را نشان داد.

«لی گراف» رئیس پلیس این شهر در توجیه این اقدام گفت برخی سردرگمی‌ها در خصوص آدرس محل تیراندازی شاید در این حادثه نقش داشته است. این یک تصادف بود. این به معنای تایید نیست، اما یک تصادف بوده است.

طبق گزارش شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی»، «آماندا روزالس» مامور پلیسی که پشت فرمان خودروی شاسی بلند پلیس قرار داشته، در حال حاضر به مرخصی با حقوق فرستاده شده و چند تحقیق همزمان در خصوص این حادثه در جریان است.

هنگام وقوع این حادثه، این مرد قربانی از ناحیه بازوی چپ هدف اصابت گلوله قرار گرفته و کف خیابان افتاده بود. مشخص نیست چه کسی به او شلیک کرده بوده و کسی در این ارتباط بازداشت نشده است.

در خصوص تیراندازی در شب وقوع حادثه، چند بار با شماره پلیس تماس گرفته شده بود که یکی از تماس گیرندگان خود این مرد بوده است.

او در این تماس گفته بود که در وسط خیابان افتاده و در حال مرگ است. او حتی بعد از زیر گرفته شدن به پاسخگوی تلفن پلیس گفته بود که توسط پلیس زیر گرفته شده است.

مادر و سایر اعضای خانواده این مرد سیاه‌پوست در کنفرانسی خبری به انتقاد از پلیس پرداختند. طبق اعلام «انجمن ملی پیشرفت رنگین‌ پوستان» که به اختصار «NAACP» نامیده می‌شود، او کمک خرج اعضای خانواده‌اش بوده است.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر