گفت‌وگو با میلاد عبادی‌پور درباره انتقادها به عملکردش در تیم ملی والیبال

ما تازه داریم به شرایط بازی برمی‌گردیم

میلاد عبادی‌پور و حمله به او در فضای مجازی. شاید عملکردش در لیگ ملت‌ها قابل دفاع نباشد اما نباید بازی‌های خوبش در تیم‌ملی را فراموش کرد.
کد خبر: ۱۳۲۱۴۶۱
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم؛ هر بازیکنی در طول دورانی بازی و فعالیتش فراز و فرود‌های زیادی دارد و شاید میلاد حالا در آن شرایط قرار دارد. با این حال عبادی‌پور می‌گوید عده‌ای که تعدادشان به ۲۰۰ نفر هم نمی‌رسد در فضای مجازی به دنبال تخریب هستند. میلاد می‌گوید هوادار واقعی را فدای این هوادارنما‌ها نمی‌کند: «حدود ۳۰، ۲۰ میلیون هوادار والیبال داریم که هم در برد‌ها و هم باخت‌ها کنار ما هستند. فرقی نمی‌کند چه کسی خوب یا بد بازی کند. عده‌ای هستند که معلوم نیست با خودشان چند، چند هستند. به نظرم تعداد این افراد حتی به ۲۰۰ نفر هم نمی‌رسد. اگر قرار باشد من به حرف‌های آن‌ها فکر کنم، انگار که ۲۰، ۳۰ میلیون هوادار واقعی را فدای آن‌ها می‌کنم که هیچ ارزشی در این دنیا ندارند، حتی آن‌ها در خانواده‌هایشان هم ارزشی ندارند که حالا بخواهند اظهار نظر کنند.»

او ادامه می‌دهد: «قطعا هر ورزشکاری روز بد و خوب دارد و اگر قرار باشد در روز خوب هندوانه زیر بغلش بگذاریم و روز بد له‌اش کنیم هواداری نیست و سوءاستفاده است. انتقاد وقتی است که بعداز ۱۰-۱۵ بازی بد، ایراد بگیری که این بازیکن پیر شده، تجربه ندارد یا...، ولی فکر کردن به این مسائل خیلی اشتباه است. همان قدر که به من انتقاد شد، هواداران والیبال هم به من روحیه و دلگرمی دادند. دمشان گرم و امیدوارم در آینده برایشان جبران کنم.»

جواب به منتقدان

عبادی‌پور با بیان این‌که قبول دارد در بازی با آلمان عملکرد خوبی نداشته است ادامه داد: «من قبول دارم که
بازی با آلمان روز بدم بود و خیلی بد بازی کردم، اما اگر هوادارنما‌ها کمی فکر کنند به یاد می‌آورند که در لیگ جهانی ۲۰۱۹ شیکاگو میلاد عبادی‌پور چه بازیکنی بود؟ یا در جام‌های‌جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ یا حتی در بازی‌های آسیایی میلاد عبادی‌پور چطور بازیکنی بود؟ من در جام قهرمان قهرمان‌ها بهترین اسپکر جهان شدم، اما بعضی‌ها این چیز‌ها را نمی‌بینند. من با انتقاد ناراحت نمی‌شوم.
 
بحث انتقاد یک طرف است و بحث بی‌ادبی هم طرف دیگر. وقتی بازیکن خودش می‌داند که خوب نیست خب این را می‌داند و درک می‌کند. مربی هم حرف خوبی زد، گفت من اینجا فعلا کوچینگ نمی‌کنم، فعلا می‌خواهم بچه‌ها به شرایط والیبالی‌شان برگردند. شاید اگر کوچینگ می‌کرد ما تنها یک یا دو باخت بیشتر نداشتیم.
 
می‌خواهم بازیکن شرایط والیبالی اش را پیدا کند، وقتی مربی می‌داند و تعویض نمی‌کند، می‌خواهد من خودم را در این شرایط پیدا کنم و توقع دارد روز‌های بد را اینجا پشت سر بگذارم تا در المپیک روز بدی نباشد.»

حضور در المپیک

عبادی‌پور ادامه حرف‌هایش را به لیگ ملت‌ها و البته المپیک معطوف می‌کند و می‌گوید: «لیگ ملت‌ها به جای سخت کشیده نشده، بلکه از اول سخت بود و شما دیدید که آلمان و ایتالیا بدون ۴، ۵ بازیکن اصلی چطور جلوی ما بازی کردند. قطعا بعداز دو سال تعطیلی تیم‌ملی به خاطر کرونا، بازی در تیم‌ملی کار سختی است. ما دو سالی کنار هم نبودیم و همین کار را سخت می‌کند.
 
هدف آلکنو هم از همان اول، آمادگی بچه‌ها و تیم‌ملی برای شناخت ترکیب اصلی تیم در المپیک است و اگر به جمع چهار تیم اول هم برسیم که دیگر عالی می‌شود. فکر می‌کنم به غیر از معروف و موسوی که جزو با‌تجربه‌های تیم هستند، ۱۵ نفر دیگر باید همه تلاش‌شان را بکنند تا ۱۰ نفر برای المپیک انتخاب شوند. از حالا معلوم نیست کسی انتخاب شده یا نه. شرایط برای بازیکنان هم متفاوت است و همه به تکاپو افتاده‌اند تا خودشان را به آلکنو، نشان دهند.»

میلاد در پایان درباره حضور در المپیک هم می‌گوید: «هنوز معلوم نیست چه کسی برای توکیو انتخاب می‌شود، حتی من. از حالا خیلی زود است بگوییم چه نتیجه‌ای می‌گیریم، اما هر ۱۲ نفری که انتخاب شوند به طور حتم برای عملکرد خوب می‌روند و اگر برویم، برای نمایش عالی و مدال می‌رویم، اما همه تیم‌ها هم برای نتیجه و اثبات خودشان می‌آیند و این کار را خیلی‌خیلی سخت‌تر می‌کند.»
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها