jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۱۴۰۹   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۵

روزنامه گاردین انگلیس اعلام کرد رسیدن به رکورد گل‌های ملی علی دایی یکی از اهداف مهم کریستیانو رونالدو در مسابقات قهرمانی اروپا است.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی فوتبال پرتغال روز گذشته در رقابت‌های قهرمانی اروپا برابر مجارستان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

سهم کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغال در این مسابقه دو گل بود. به این ترتیب رونالدو تعداد گل‌های ملی خود را به ۱۰۶ گل افزایش داد تا فاصله اش با علی دایی آقای گل ملی جهان به عدد سه کاهش یابد.

روزنامه گاردین انگلیس در مطلبی به اهداف رونالدو برای رسیدن به رکورد آقای گلی علی دایی و همچنین کسب دومین جام قهرمانی اروپا با پرتغال پرداخت و نوشت: «رونالدو همچنان بی وقفه علی دایی و دومین جام یورو را دنبال می‌کند. دو گل دیرهنگام در پیروزی پرتغال، ستاره این تیم را به گل ۱۰۶ رساند، سه گل کمتر از رکورد جهانی و او برای حفظ جام قهرمانی هم می جنگد.»

این روزنامه با اشاره به عطش بالای رونالدو برای موفقیت اعلام کرد که این مهاجم بعد از به ثمر رساندن صد و پنجمین گل ملی خود جوری شادی کرده است که انگار گل نخست خود را برای پرتغال به ثمر رسانده است.

گاردین همچنین با اشاره به پنجمین حضور رونالدو و رکورد گل‌های او در مسابقات قهرمانی اروپا، نوشت: «با این حال این رکوردی نیست که رونالدو واقعاً به دنبال آن است. هدف مدنظر او شکستن رکورد علی دایی و کسب یک عنوان قهرمانی دیگر در اروپا است.»

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر