jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۱۴۰۹   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۵

روزنامه گاردین انگلیس اعلام کرد رسیدن به رکورد گل‌های ملی علی دایی یکی از اهداف مهم کریستیانو رونالدو در مسابقات قهرمانی اروپا است.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی فوتبال پرتغال روز گذشته در رقابت‌های قهرمانی اروپا برابر مجارستان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

سهم کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغال در این مسابقه دو گل بود. به این ترتیب رونالدو تعداد گل‌های ملی خود را به ۱۰۶ گل افزایش داد تا فاصله اش با علی دایی آقای گل ملی جهان به عدد سه کاهش یابد.

روزنامه گاردین انگلیس در مطلبی به اهداف رونالدو برای رسیدن به رکورد آقای گلی علی دایی و همچنین کسب دومین جام قهرمانی اروپا با پرتغال پرداخت و نوشت: «رونالدو همچنان بی وقفه علی دایی و دومین جام یورو را دنبال می‌کند. دو گل دیرهنگام در پیروزی پرتغال، ستاره این تیم را به گل ۱۰۶ رساند، سه گل کمتر از رکورد جهانی و او برای حفظ جام قهرمانی هم می جنگد.»

این روزنامه با اشاره به عطش بالای رونالدو برای موفقیت اعلام کرد که این مهاجم بعد از به ثمر رساندن صد و پنجمین گل ملی خود جوری شادی کرده است که انگار گل نخست خود را برای پرتغال به ثمر رسانده است.

گاردین همچنین با اشاره به پنجمین حضور رونالدو و رکورد گل‌های او در مسابقات قهرمانی اروپا، نوشت: «با این حال این رکوردی نیست که رونالدو واقعاً به دنبال آن است. هدف مدنظر او شکستن رکورد علی دایی و کسب یک عنوان قهرمانی دیگر در اروپا است.»

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها