jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۲۴۶   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۹:۳۸

ملت عزیز ایران! اینک که در آستانه آزمونی دیگر از تجلی مردم‌سالاری دینی در عرصه مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات ریاست‌جمهوری قرار گرفته‌اید، مرد میدان و سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی در ملکوت اعلی و در جمع امام و شهیدان، نظاره‌گر شماست.

او که همواره می‌گفت: و نظام جمهوری اسلامی حرم است، حزب و جناح فرع است، اصل جمهوری اسلامی است، و پس از بیش از ۴۰ سال مجاهدت، سرانجام جان عزیز خویش را برای اعتلای اسلام و ایران فدا کرد.
این روز‌ها از سویی دیدگان منتظر دوستداران ایران و انقلاب اسلامی و جبهه سرافراز مقاومت و از سوی دیگر، چشمان شیطانی دشمنان پیشرفت و استقلال ملت و کشور، به حضور پر شور شما در این انتخابات دوخته شده است و ما مطمئنیم همان‌گونه که در آن تشییع تاریخی، سرباز فدایی خود را تا عرش الهی بدرقه کردید، در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نیز با حضور حماسی خویش، برگ زرین دیگری بر دفتر قطور افتخارات ملت تاریخ‌ساز ایران خواهید افزود.

ما خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی، دست شما ملت بزرگوار ایران را برای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح می‌فشاریم؛ زیرا حضور شما در انتخابات، صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و خیمه رسول‌ا... (ص) است؛ همان‌گونه که شهید بزرگوارمان در وصیتنامه خود بیان نمود: وا... وا... وا... این خیمه اگر آسیب دید، بیت‌ا... الحرام و مدینه حرم رسول‌ا... (ص) و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند انتظار داریم به مصداق تواصی بالحق، ضمن شرکت خود در انتخابات، سایر اقشار مردم عاشق اسلام و ایران را نیز به رفتن پای صندوق‌های رأی دعوت نمایید تا یکی از برگ‌های سرنوشت ایران‌مان به نیکی ورق بخورد. ان‌شاءا.
خاک پای ملت عزیز ایران
خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی - ۲۵/۳/۱۴۰۰
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر