jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۹۲۶   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۵

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف دارو و شربت‌های غیرمجاز از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در حوالی پاسگاه نعمت آباد خبر داد.

به گزارش حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در گفتگو با فارس از کشف دارو و شربت های غیرمجاز در تهران خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته ماموران گشت جاده پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به تهران و کنترل خودروهای عبوری در حوالی پاسگاه نعمت آباد به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و دستور توقف خودرو را اعلام کردند.

وی با بیان اینکه راننده و سرنشین خودرو بدون توجه به فرمان پلیس از محل متواری شدند، افزود: خودروی متهمان در یک عملیات پلیسی پس از شلیک 3 تیر هوائی متوقف و هر 2 متهم دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطرنشان کرد: در بازرسی از صندوق عقب خودرو 16هزار و 730عدد قرص و 22 لیتر و 500 میلی لیتر شربت غیر مجاز کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مخدر تهران خاطرنشان کرد: این نوع داروها برای کنترل اعتیاد استفاده می شود اما گاهی اوقات مصرف همین داروها هم به نوعی حکم ماده مخدر را پیدا کرده و مصرف کنندگان به آن اعتیاد پیدا می کنند.

سرهنگ حسوند با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: مرکز فوریت های 110 پلیس آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر