رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف دارو و شربت‌های غیرمجاز از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در حوالی پاسگاه نعمت آباد خبر داد.
کد خبر: ۱۳۲۰۹۲۶

به گزارش حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در گفتگو با فارس از کشف دارو و شربت های غیرمجاز در تهران خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته ماموران گشت جاده پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به تهران و کنترل خودروهای عبوری در حوالی پاسگاه نعمت آباد به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و دستور توقف خودرو را اعلام کردند.

وی با بیان اینکه راننده و سرنشین خودرو بدون توجه به فرمان پلیس از محل متواری شدند، افزود: خودروی متهمان در یک عملیات پلیسی پس از شلیک 3 تیر هوائی متوقف و هر 2 متهم دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطرنشان کرد: در بازرسی از صندوق عقب خودرو 16هزار و 730عدد قرص و 22 لیتر و 500 میلی لیتر شربت غیر مجاز کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مخدر تهران خاطرنشان کرد: این نوع داروها برای کنترل اعتیاد استفاده می شود اما گاهی اوقات مصرف همین داروها هم به نوعی حکم ماده مخدر را پیدا کرده و مصرف کنندگان به آن اعتیاد پیدا می کنند.

سرهنگ حسوند با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: مرکز فوریت های 110 پلیس آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها