باهدف کنترل پیک بار تابستان سالجاری در استان زنجان:

کشف هزار دستگاه ماینر غیرمجاز در هشتاد روز

title
تعداد استخراج کنندگان رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در هشتاد روز ابتدایی سال 1400 به 957 دستگاه رسید.
کد خبر: ۱۳۲۰۵۳۱
به گزارش جام جم آنلاین زنجان،  نثار معاون فروش و خدمات مشترکين این شرکت در گفتگو با روابط عمومی از کشف 957 ماینر و صرفه جویی 1197383 کیلووات ساعت از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در جهت مقابله با رمز ارزها علاوه بر اقدامات سراسری شرکت های توزیع برق سراسر کشور، همکاری و  حساسیت در حوزه های انتظامی و قضایی سطح استان نقش بسزایی دارد و افزایش همکاری نهادهای مرتبط، پایش مستمر کنتورها و بررسی مصارف مشترکین با دیماند بالا، انجام بازدیدهای میدانی و برگزاری طرح‌های جهادی با استفاده از گروه‌های عملیاتی توزیع برق استان برای کنترل مصرف برق ، کاهش خاموشی‌ها و تامین برق پایدار ومطمئن ، کمک قابل توجهی کرده است.

نثارادامه داد: استخراج ارزهای دیجیتال نیاز به مصرف بالای برق دارد و متاسفانه در این زمان حساس کمبود برق بسیاری از سودجویان به استخراج ارز دیجیتال با تعرفه برق یارانه‌ای اقدام می‌کنند.

معاون فروش وخدمات مشترکین عملکرد این شرکت در زمینه مبارزه با ماینر های غیرمجاز طی یکسال اخیر را کشف 2144  دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز اعلام  و میزان صرفه جویی در انرژی برق را 7085018  کیلووات ساعت عنوان کرد.

وی اضافه کرد: در صورتیکه شهروندان افرادی که به استخراج رمز ارز مشغول هستند را معرفی کنند، پس از بررسی و تایید صحت گزارش ارائه‌شده، پاداش دریافت خواهند کرد.

در پایان معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افزود:مردم شريف استان در صورت اطلاع و يا مشاهده مراکز غيرقانوني دستگاه هاي ارز ديجيتال، مي توانند از طريق تماس با شماره تلفن 33442342-024 و يا ارسال پيام به شماره 3000290143 ضمن رعايت محرمانگي اطلاعات ارايه شده نسبت به ثبت گزارش مراکز غير مجاز استخراج رمز ارز به نام خود اقدام کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها