jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۱۹۰۷۹   ۱۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۲۴

رئیس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب:

«گیلانغرب» به وضعیت قرمز کرونایی بازگشت

فریدون نوری درخصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان گیلانغرب، اظهار داشت: متاسفانه براساس آخرین رنگ‌بندی شب گذشته، گیلانغرب وضعیت قرمز برگشت.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب کرد: با توجه به افزایش تعداد موارد پی‌سی‌آر و رپیدتست‌های مثبت و همچنین افزایش موارد بستری، قرمز شدن شهرستان گیلانغرب دور از انتظار نبود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب آخرین آمار بستری بیمارستان شهرستان را ۱۲ مورد اعلام کرد و گفت: چهار مورد بستری در سایر بیمارستان‌های شهرستان داریم.

وی در خصوص برنامه واکسیناسیون شهرستان نیز، افزود: تا به امروز با مشارکت سربازان خط مقدم بهداشت و تمامی ارگان‌های شهرستان و مردم غیور گیلانغرب، ۳ هزار و ۶۶۷ نفر واکسینه شدند.

نوری اضافه کرد: در سطح شهرستان علاوه بر تمامی مراکز و پایگاه‌های شهری و روستایی دو مرکز تجمیعی و یک مرکز خودرویی برای خدمت‌رسانی به مردم آماده هستند.

وی در پایان، تصریح کرد: کرونا در کمین است، بسیار خطرناک است و با کسی شوخی ندارد، لذا استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی توصیه می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

‍ سعید باتمانی؛کارشناس ارشد مدیریت توسعه اظهار کرد: ماندگاری هر عملی در گرو ثبت شدن و مستندسازی آن است و هر فعالیت ثبت شده ای می‌تواند بخشی از تاریخ یک سازمان اعم از خدماتی یا تولیدی را برای بهره مندی آیندگان محفوظ نگاه دارد.