jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۹۰۱۲   ۱۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۷:۴۸

شهرک نشینان رژیم صهیونیستی برای چندمین روز متوالی با چراغ سبز نظامیان این رژیم، «مسجد الاقصی» را مورد تعرض قرار دادند.

به گزارش جام جم آنلاین، شهرک‌ نشینان رژیم صهیونیستی برای چندمین روز متوالی، امروز چهارشنبه نیز مسجد الاقصی را مورد یورش قرار دادند. به دنبال این حمله درگیری شدیدی میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها به وقوع پیوست.

پیشتر گروه‌ های مقاومت فلسطین به نظامیان و شهرک‌ نشینان رژیم صهیونیستی نسبت به هرگونه تعرض مجدد به مسجدالاقصی هشدار داده بودند.

گروه‌های مقاومت اعلام کرده‌اند که همچون نبرد شمشیر قدس، از این پس نیز ندای مقدسات را برای هدف قرار دادن مواضع تل آویو، لبیک خواهند گفت.

این درحالی است که نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به مناطق مختلف قدس اشغالی به ویژه منطقه «سلوان» به صورت وحشیانه حمله کردند. به دنبال این حمله، میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها درگیری‌هایی اتفاق افتاد.

نظامیان صهیونیست همچنین به منطقه «البیره» واقع در کرانه باختری یورش بردند. شاهدان عینی اعلام کردند که صهیونیست‌ها در این حمله «جمال الطویل» عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس را بازداشت کردند.

تشدید اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان در حالی است که پیشتر گروه‌های مقاومت به تل آویو درباره این اقدامات هشدار داده بودند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر