jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۹۱۶   ۰۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۲۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد؛

نجات ۴ کوهنورد در ارتفاعات اتوبان تهران - شمال

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه گرفتار شدن ۴ کوهنورد در ارتفاعات اتوبان تهران_شمال توضیحاتی داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به نجات ۴ کوهنورد در ارتفاعات اتوبان تهران - شمال، اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۲ شب گذشته یک مورد حادثه گرفتار شدن افراد در ارتفاعات کوهستان در اتوبان تازه تاسیس تهران -شمال بعد از تونل ۱۶ به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و گروه نجات کوهستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:آتش نشانان تهران با آتش نشانان اتوبان تهران - شمال همکاری کردند. مسیر بسیار صعب العبور بود، در ارتفاعات روستایی به نام تالون که احتمال سقوط افراد وجود داشت و تاریکی مطلق محل افراد بعد از حدود ۲ ساعت پیاده روی، آتش نشانان توانشتند که خود را به محل گرفتار شدن افراد برسانند.

ملکی گفت:چهار نفر که دو نفر از آن‌ها آقای حدود ۴۰ ساله بودند و دو نفر دیگر خانم و حدود ۳۵ ساله بودند که در آن تاریکی گرفتار شده بودند، آتش نشانان آن‌ها را با احتیاط کامل از روی صخره‌ها به داخل اتوبان انتقال داده شدند. حوالی ساعت ۵ بامداد خوشبختانه این افراد یا سلامتی کامل انتقال داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تصریح کرد: در این ساعات کوهنوردی نباید انجام شود و اگر هم به کوهنوردی می‌روند باید تجهیزات مناسب و یک راهنما به همراه داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها