jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۶۷۴   ۰۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۰

مرد زن‌نما با بطری بنزین به شکار رانندگان می‌رفت و با تهدید به آتش زدن آنها، اموال‌شان را سرقت می‌کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، بیست‌وپنجم اسفند سال گذشته، مرد مهندسی به پلیس آگاهی تهران رفت و از سارق زن‌ نما شکایت کرد و گفت: زنی ماسک و شیلد زده و آرایش غلیظ داشت. در اتوبان ستاری او را سوار خودروی مدل بالایم کردم. او بیماری کرونا را علت دورگه بودن صدایش اعلام کرد. به خواست او بعد از طی مسافتی توقف کردم که یک بطری از کیفش بیرون آورد و گفت داخل آن اسید است. وقتی در بطری را باز کرد فهمیدم داخلش بنزین است. آن را روی من ریخت و می‌خواست فندک بزند که از ترس پیاده شدم و او خودرویم را سرقت کرد.

در ادامه با شروع تحقیقات مشخص شد سارق یک مرد است که در پوشش زنانه سرقت‌هایش را انجام می‌دهد.

متهم چند روز پیش در شهریار بازداشت شد و با اعتراف به سرقت‌هایش گفت: «با پوشیدن لباس زنانه، به عنوان مسافر سوار خودروهای مدل‌بالا می‌شدم و روی راننده بنزین پاشیده و با تهدید به آتش‌زدن آنها با فندک پول و اموال‌شان را سرقت می‌کردم. گاهی هم خودروی آنها را سرقت می‌کردم. »

سعید احمدبیگی، بازپرس شعبه پانزدهم دادسرای ناحیه 5 تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم تحقیقات از او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها