jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۳۱۷۵۷۲   ۰۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۰:۲۱

نماینده مردم قم در مجلس گفت: اعضای هیات رئیسه اجلاسیه دوم از روز یکشنبه ۹ خردادماه در جایگاه هیات رئیسه مستقر خواهند شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 خرداد) پارلمان پس از قرائت سوگند از سوی اعضای هیات رئیسه اجلاسیه دوم مجلس یازدهم، اظهار داشت: طبق ماده 12 آئین نامه داخلی اعضای هیات رئیسه اجلاسیه اول تا روز یکشنبه 9 خردادماه به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه جدید روز یکشنبه در جایگاه هیات رئیسه مستقر خواهد شد، افزود: بنده نیز به نوبه خود از همه عزیزانی که در طول یکسال گذشته ما را یاری کردند تشکر می کنم و اگر موجبات رنجش خاطر شما نمایندگان شدم حلالیت می طلبم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها