jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۰۷۹   ۰۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۲

استاندار کرمان در همایش فرمانداران و بخشداران سراسر استان:

وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم، شفاف و پرشور است

استاندار کرمان گفت: اینکه چه فردی در انتخابات شورای اسلامی و یا ریاست جمهوری بیشترین رای را به دست آورد به مسئولان برگزاری انتخابات ارتباطی ندارد، وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم، شفاف و پرشور است.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛علی‌ زینی‌وند، در همایش فرمانداران و بخشداران سراسر استان عنوان کرد: با تمام توان باید از جمهوری اسلامی و این ساختار دفاع کنیم.

وی با تاکید بر آمادگی کامل هیات‌های اجرایی در سطح استان از اکنون برای برگزاری انتخابات گفت: تخلف دیگران مجوزی برای تخلف ما نیست وتخلف در هر رده و مسئولیتی که باشد باید به صورت مستند گزارش داده شود.

استاندارکرمان افزود:فرمانداران، بخشداران و مدیر دولتی حق ندارند از قانون فراتر روند، اینکه چه فردی در انتخابات شورای اسلامی و یا ریاست جمهوری بیشترین رای را به دست آورد به مسئولان برگزاری انتخابات ارتباطی ندارد و وظیفه ما تنها برگزاری انتخابات سالم، شفاف و پرشور است.

زینی‌وند تاکید کرد:ما نماینده نظام جمهوری اسلامی هستیم و باید انتخابات را در نهایت دقت و صحت و مُر قانون برگزار کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.