jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۱۸۵   ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۲۰:۲۲

منابع فلسطینی اعلام کردند که بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی به سوی فلسطینی ها در کرانه باختری یک فلسطینی شهید و دهها نفر دیگر زخمی شده اند.

به گزارش جام جم آنلاین، منابع فلسطینی اعلام کردند که بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی به سوی فلسطینی ها در شهر البیره در کرانه باختری ۵۱ نفر شهید و زخمی شده اند.

وزارت بهداشت فلسطین از شهادت محمد اسحاق حمید ۲۵ ساله که از ناحیه سینه هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت، خبر داد و اعلام کرد: محمد اسحاق در البیره در کرانه باختری هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفته است.

بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلسطین تاکنون در جریان تیراندازی نظامیان صهیونیست، دستکم ۵۰ فلسطینی هم در این شهر زخمی شده اند.

منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی، به شکل گسترده ای به سوی تظاهرات کنندگان و خبرنگاران در شهر البیره در کرانه باختری شلیک می کنند.

سخنگوی ارتش صهیونیست ها هم اعلام کرد که چند نظامی این رژیم در ورودی شهر البیره زخمی شده اند.

در روستای بیت سیرا در غرب رام الله هم یک جوان بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست از ناحیه پا هدف قرار گرفت و زخمی شد.

در شمال بیت لحم هم درگیری های شدیدی میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست درگرفته است و این پس از راهپیمایی گسترده ضد صهیونیستی بود.

تاکنون ۹۸ فلسطینی در جریان این درگیری ها زخمی شده اند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر