«جام‌جم» درسالروز انقلاب مسلمانان علیه قیمومیت انگلستان بر فلسطین،صدور فرهنگ مقاومت درجهان معاصر را بررسی می‌کند

نفرت روزافزون هنرمندان جهان از اسرائیل

جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان فیروزکوه به ریاست ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۱۵۸۴۰
به گزارش جام جم آنلاین تهران،جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محوریت ساماندهی گلزار های مطهر شهدای شهرستان با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه، غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولین ادارات عضو شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان در ابتدای جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: گلزار مطهر شهدا نماد عزت و سربلندی کشور و کانون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گرامیداشت یاد شهدا ضامن سلامت فرهنگی جامعه می شود؛ ایران اسلامی، پایداری و صلابت امروزش را مرهون شهدایی است که خون های پاک آن ها را در راه حفظ این آب و خاک تقدیم انقلاب کردند؛ گرامیداشت یاد و نام آنها ادای دین و وظیفه ی یکایک ما مسئولان در درجه اول و عموم مردم ایران است.

وی در ادامه بر همکاری دستگاه های اجرایی با بنیاد شهید انقلاب اسلامی در راستای ساماندهی و حفظ و نگهداری گلزار شهدای تاکید نمود.

در ادامه جلسه غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهدا برکات و افتخارات میهن اسلامی توصیف و خاطرنشان کرد: لزوم پیگیری و توجه لازم برای ساماندهی مزار های این عزیزان نقطه امیدی برای خانوادهای این جامعه معظم و بزرگوار و راهی به سوی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز است.

نیکدل افزود: نکاتی که در این جلسه مورد بررسی قرار می‌گیرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ساماندهی، حفظ و صیانت از مزار مطهر شهدا وظیفه ای همگانی است و تمامی دستگاه های اجرایی ملزم به رعایت دستورالعمل های ابلاغی ساماندهی گلزار مطهر شهدا می باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها