با وجود تصویب قانون صدور شناسنامه به نام مادران ایرانی سرگردانی مادران و فرزندان همچنان ادامه دارد

در حسرت شناسنامه

مدیرکل امور اتباع خارجی وزارت کشور تاکید کرد؛

زمان پایان تمدید روادید گذرنامه های خانواری اتباع افغانستانی

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از تمدید روادید گذرنامه های خانواری اتباع افغانستانی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۵۴۰۶

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی محمودی با اشاره به موافقت وزیر کشور مبنی بر تمدید روادید گذرنامه‌های خانواری، گفت: هفتمین طرح تمدید روادید گذرنامه‌ های خانواری اتباع افغانستانی از اواسط بهمن ۹۹ آغاز و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی افزود: پس از پایان زمان اشاره شده طرح تمدید روادید گذرنامه‌ های خانواری تمدید نمی‌شود، لذا تمامی افراد مشمول تا تاریخ ۳۱/‏۰۲/‏۱۴۰۰‬ فرصت دارند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گذرنامه‌های مذکور را به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی تحویل دهند تا پس از انجام مراحل تمدید، به صاحبان عودت داده شود.

وی تاکید کرد: در صورتی که اتباع مشمول در تاریخ اعلام شده جهت تمدید گذرنامه‌های خانواری خود مراجعه ننمایند، غیر مجاز تلقی شده و بر اساس قوانین و مقررات می‌بایستی به کشور خود بازگردند، از این رو ضروری است مشمولان این طرح در فرصت تعیین شده بدون فوت وقت جهت تمدید گذرنامه‌های خود به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی مراجعه نمایند.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها