jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۵۱۸۵   ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۵

سه کلاهبردار حرفه‌ای که از طریق سایت دیوار اقدام به شناسایی طعمه‌های خود می‌کردند، در فردیس دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، پس از ارجاع چندین پرونده کلاهبرداری از طریق سایت دیوار به پلیس آگاهی فردیس، بررسی موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

در بررسی‌های کارآگاهان مشخص شد که یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای با تشکیل یک باند سه‌نفره از طریق سایت دیوار طعمه‌های خود را در استان‌های مختلف کشور به بهانه فروش خودرو و آپارتمان شناسایی کرده و پس از دریافت بیعانه موبایل خود را خاموش کرده و متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس دراین‌باره گفت: کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی مخفیگاه هر سه متهم را در شهر‌های فردیس و کرج شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند. متهمان که دو نفر از آنها برادر هستند، در ابتدا منکر کلاهبرداری بودند اما با مشاهده مستندات پلیس به‌ناچار لب به اعتراف گشوده و تاکنون به 24فقره کلاهبرداری از طریق سایت دیوار به ارزش دومیلیارد و 700میلیون ریال اعتراف کرده‌اند.

کلاهبرداری 3 تبهکار در سایت دیوار (+عکس)

سرهنگ کامران ملکی با بیان این‌که این باند کلاهبرداری بسیار حرفه‌ای بوده و انجام کلاهبرداری‌های گسترده دور از انتظار نیست، خاطرنشان کرد: تصویر بدون پوشش متهمان در رسانه‌ها منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان به این شیوه توسط متهمان مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند به پلیس آگاهی شهرستان فردیس در جاده ملارد، خیابان اهری، جنب ستاد فرمانده انتظامی شهرستان فردیس مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر