پاسخ موشکی مقاومت به جنایات رژیم صهیونیستی

تصاویری از تل‌آویو در شبی که گذشت

عضو ارشد حماس در سخنانی تأکید کرد: تا زمانی که صهیونیست ها به تجاوزات خود علیه قدس و مسجدالاقصی پایان ندهند، حملات موشکی مقاومت به مواضع آنها متوقف نمی گردد.
کد خبر: ۱۳۱۵۰۴۷

به گزارش جام جم آنلاین، «اسامه حمدان» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی، گفت: تا زمانی که اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در قدس متوقف نشود، حملات مقاومت به مواضع این رژیم ادامه می‌یابد.

بر اساس این گزارش، این عضو ارشد حماس گفت: ما به طرف مصری نیز این موضع خود را اعلام کرده ایم و گفته ایم شرط توقف حملات مقاومت به مواضع رژیم صهیونیستی این است که آنها اقدامات خصمانه خود در قدس را متوقف کنند.

گفتنی است، مناطق مختلف فلسطین از جمله نوار غزه، کرانه باختری و قدس روزهای خونینی را طی می‌کنند.

این حوادث که از روز گذشته با یورش نظامیان صهیونیست به مسجد الاقصی و محاصره کامل آن آغاز شد به درگیری با نمازگزاران فلسطینی منجر شد. درگیری بی سابقه‌ای که بنا بر اعلام هلال احمر فلسطین طی چند ساعت درگیری ۷۱۴ زخمی برجای گذاشت.

این درگیری با واکنش مقامات و گروه‌های مختلف فلسطینی مواجه شد تا جایی که گردان‌های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس در حملاتی انتقام‌جویانه و دفاع از مقدسات فلسطین، مناطق مختلف فلسطین اشغالی را در تیررس موشک‌های مقاومت را هدف قرار داد.

رژیم صهیونیستی نیز در راستای اقدامات تجاوزکارانه خود مناطق مختلف نوارغزه را شب گذشته بمباران کرد.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها