jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۳۱۴۲۹۵   ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۲

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تاکید کرد؛

ضرورت تداوم پروتکل‌ های بهداشتی در سفرهای هوایی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران بر ضرورت نظارت و تداوم رعایت پروتکل‌ های بهداشتی در فرودگاه‌ ها و سفرهای هوایی تاکید کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، علیرضا زالی در دیدار با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ ها و ناوبری هوایی ایران، ضمن تقدیر از اجرای پروتکل‌های بهداشتی و نظارت جدی بر آن به منظور حفظ سلامت کارکنان و مسافران هوایی، بر ضرورت ادامه این اقدامات و کنترل بیماری در فرودگاه‌ها به عنوان یکی از اصلی ترین گرانیگاه‌های رفت و آمد مردم تاکید کرد و گفت: بی شک مراقبت و کنترل بیماری در فرودگاه‌ ها، در کسب توفیقات مهار بیماری کمک کننده خواهد بود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر