jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۷۴۵   ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۱

رئیس دستگاه قضا: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منشاء بسیاری از فتوحات، پیروزی‌ها و تفوق‌ها بر دشمنان شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام المسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز در نشست هفتگی شورای عالی قوه قضاییه افزود: حاج قاسم سلیمانی یک سردار، یک چهره و یک انسان اثر گذار با ظرفیت بود که اول خودش ظرفیت پیدا کرد و بعد توانست در جهان اسلام ظرفیت‌های بسیاری را ایجاد کند.

وی گفت: این شهید بزرگوار در پرتو عبادت و بندگی خدا و ایمان به خدا توانست به ظرفیتی بالا برسد.
رئیس قوه قضاییه اضافه کرد: سردار سلیمانی یک چهره با ظرفیت و ظرفیت ساز در جهان اسلام است که منشاء بسیاری از ثبات و پیروزی‌ها بر دشمنانمان شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر