jamejamonline
هرمزگان عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۶۷۳   ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۰۳

مجموعه ایزوایکو به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ صنعتی در استان و کشور سعی دارد با درنظر گرفتن تمامی نکات و پروتوکولهای بهداشتی تا حد امکان از دغدغه های عزیزان کادر درمان بکاهد.

title
به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان، مدیرعامل ایزوایکو در نشستی بارییس  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با  تشکر و قدردانی از زحمات کادر درمان استان تأکید کرد: مجموعه ایزوایکو به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ صنعتی در استان و کشور سعی دارد با درنظر گرفتن تمامی نکات و پروتوکولهای بهداشتی تا حد امکان از دغدغه های عزیزان کادر درمان بکاهد.

رضائیان  ادامه داد: در این مورد بسیار محکم و پرقدرت در کنار کارکنان حوزه بهداشت و درمان ایستاده ایم.
 وی با بیان این که نگرانی های حوزه بهداشت و درمان جهت حفظ سلامت و جان افراد جامعه است  افزود: مجموعه ایزوایکو در مسیر تولیدات و فعالیت خود درحال حرکت است و بی تردید برای موفقیت و رسیدن به اهداف در این راه نیاز به رعایت کامل مسائل ایمنی و بهداشتی امری مهم و اساسی است.

وی با اشاره به تشکیل ستاد کرونا در مجتمع ایزوایکو و برگزاری جلسات ادواری و منظم گفت: با توجه به نوع فعالیت و تعداد پرسنل شاغل در مجتمع رویه هایی تهیه و تدوین شده که در شرایط شیوع ویروس کرونا از سلامت پرسنل و کارکنان حفاظت و حراست شود.

در پایان این نشست مدیرعامل مجموعه ایزوایکو در ارتباط با  مسئولیت های اجتماعی صنایع با اهدای تعداد 50عدد کپسول اکسیژن با تمامی متعلقات لازم ازجمله مانومتر ، رگلاتور ، شلنگ و ماسک اکسیژن به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس اظهارکرد: مجموعه کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) با افتخار در کنار کادر درمان ایستاده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: