jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۶۴۲   ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۴

رئیس پلیس راهور پایتخت تشریح کرد؛

محدودیت‌ های تردد در شب‌ های قدر

رئیس پلیس راهور پایتخت از ممنوعیت تردد کامیون در شب‌های قدر خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور پایتخت در گفتگو با فارس به تشریح محدودیت‌ و ممنوعیت‌ های تردد در شب‌ های قدر پرداخت و اظهار داشت: با تصمیم ستاد ملی کرونا ممنوعیت و محدودیت‌ های ترافیکی و تردد در شب های قدر برداشته شده است تا همشهریان و عزاداران به راحتی بتوانند از فیض شب های قدر و مراسم های احیا بهره ببرند و با آسایش به منازل برسند.

وی ادامه داد: با توجه به امنیت محل تردد و معابر و محل‌های برگزاری مراسم احیا، ورود و تردد کامیون‌ها به معابر تهران تا ساعت ۴ بامداد درروزهای ‌سه شنبه چهاردهم و پنج شنبه شانزدهم ممنوع است لذا با تردد خودروهای سنگین در سطح شهر در شب های قدر برخورد می‌شود.

سردارحمیدی افزود:با توجه به پوشش تیره عزاداران در شب شهادت مولی الموحدین علی (ع) از رانندگان محترم تقاضا داریم با تمرکز، دقت و دید کامل تردد کنند تا در شب های قدر و شب شهادت، همگان بتوانند از فیوضات این شب های پر منزلت در آرامش و آسایش و بدون حادثه بهره ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر