jamejamonline
کرمانشاه کد خبر: ۱۳۱۳۳۶۶   ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۴۶

هوشنگ بازوند در پیامی به مناسبت روز کارگر از كارگران به عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادي در شرايط تحريم و بحران كرونا نام برد و گفت: با تلاش، خدمت خالصانه، ايثار و كار جهادي كارگران، چرخه توليد لحظه اي متوقف نشد تا مسير شكوفايي و بالندگي استان تداوم يابد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ در متن پيام « هوشنگ بازوند» به مناسبت روز جهاني كار و كارگر آمده است:

بي شك نقش آفريني و همدلي و همراهي كارگران فداكار، دلسوز، ايثارگر و جهادگر در بحرانها سبب پويايي چرخه توليد شد و با سخت كوشي، تلاش و كار دوچندان جامعه عزتمند و سربلند كارگري مسير رونق و جهش توليد با لحاظ­داشت افزايش كميت و كيفيت رقابتي توليد براي بهبود وضعيت اقتصادي تداوم يافت تا اتكا به توان داخلي در تحقق اهداف عاليه اقتصاد مقاومتي به عنوان فرهنگ عمومي نهادينه شود.

روز جهاني كار و كارگر فرصتي است براي تقدير از تلاشگران عرصه توسعه، شكوفايي و پيشرفت استان كه علي رغم همه مشكلات، به عنوان بازواني توانمند و با دانایی و توانایی توشه گرفته از عِرق ملی، مذهبی و انقلابی در حوزه کار و تولید نقشي موثر بر عهده دارند و پشتوانه اصلي رشد اقتصادي كشور هستند.

در دولت تدبير و اميد به به مطالبات و خواسته های کارگران زحمتکش و‌ پرتلاش و تشكل هاي صنفي توجه ويژه اي شده و در اولويت برنامه ريزي ها قرار داشته و دارد و بي شك پيگيري خواسته ها با اهتمام جدي ادامه مي يابد تا آنچه را كه سبب افزايش انگيزش، بهبود وضعيت رفاهي، معيشتي و ايجاد امنيت شغلي مي شود را فراهم نماييم، زيرا باور و اطمينان داريم با اين نيروي كار كارآفرين، خلاق، پويا، متعهد و متخصص مي توانيم مسير حركت توسعه و تعالي استان را بيش از گذشته هموار كنيم.

مانع زدايي و پشتيباني از توليد بي شك سبب رونق، جهش و بهبود وضعيت توليد مي شود و در سال 1400 اين مهم به عنوان شعار سال در اولويت تمامي برنامه هاي توسعه اي قرار گرفت و براي حمايت و تسهيل گري در عرصه كار و توليد نقشه راهي تدوين شده و اين مهم بسترساز مشاركت جامعه كارگري در فرآيندهاي تصميم سازي و تصميم گيري نيز خواهد بود.

اميد است با استعانت از خداوند متعال در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به نام "توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي ها" نامگذاري شده، كارگران دلسوز و متعهد همچون گذشته با تكيه بر پشتکار، خلاقيت و مباني اعتقاد اسلامي در راستاي تحقق اين شعار راهبردی كه بر افزايش، رونق، جهش و بهبود توليد استوار است گام بردارند، تا در سايه تلاش و هم افزايي ديگر متخصصان و فعالان بخش توليد و اقتصاد شاهد رونق فضاي كسب و كار و ايجاد اشتغال پايدار براي فرزندان اين مرز و بوم باشيم.

یازدهم اردیبهشت ماه که به نام کار و کارگر مزین شده؛ فرصتی مغتنم برای تجلیل و تقدیر از زحمات قشر بی ادعایی است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و این همه عزت و سربلندی و افتخار را نصیب آنان گردانید. بر این اساس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه کارگری، فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر را به زحمتکشان عرصه مقدس کار و تلاش، کارگران عزیز و خانواده های محترمشان در استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند منان سلامتی، عزت و موفقیت این عزیزان را در راه توسعه و آبادانی هرچه بیشتر کشور و استان عزیزمان کرمانشاه آرزومندم.
 
بازوند
استاندار كرمانشاه
11 ارديبهشت سال 1400

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

‍ سعید باتمانی؛کارشناس ارشد مدیریت توسعه اظهار کرد: ماندگاری هر عملی در گرو ثبت شدن و مستندسازی آن است و هر فعالیت ثبت شده ای می‌تواند بخشی از تاریخ یک سازمان اعم از خدماتی یا تولیدی را برای بهره مندی آیندگان محفوظ نگاه دارد.