jamejamonline
مازندران کد خبر: ۱۳۱۲۸۵۱   ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۵

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

کشف ۵۵۰ تن انواع نهاده‌های دامی قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۵۵۰ تن انواع نهاده‌های دامی قاچاق به ارزشی بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین مازندران سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید و مقابله با احتکار و عرضه انواع کالای قاچاق، مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان آمل از عرضه انواع نهاده‌های دامی قاچاق در آن شهرستان با خبر شدند.

 

وی، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، مأموران موفق شدند متهم را که اقدام به عرضه انواع نهاده‌های دامی قاچاق و تقلبی در آن شهرستان می‌کرد، شناسایی کنند.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در ادامه اجرای این مأموریت، پس از هماهنگی‌های قضائی، مأموران پلیس امنیت عمومی و امنیت اقتصادی آمل متهم را دستگیر کردند.

 

سردار میرزایی در ادامه اذعان داشت: مأموران با همکاری کارشناسان اداره صمت و جهاد کشاورزی شهرستان آمل، در بازرسی از محل نگهداری و دپوی کالا توسط نامبرده در مجموع ۵۵۰ تن کالا شامل، انواع خوراک دام و طیور وارداتی قاچاق، انواع کود شیمیایی کشاورزی و پودر سنگ کشف کردند.

 

این مقام انتظامی همچنین از کشف ۱۰۰ هزار عدد کیسه خالی با مارک یکی از شرکت‌های معتبر داخلی که متهم اقدام به جعل عنوان آن کرده بود در بازرسی از محل خبر داد و اظهار داشت: کارشناسان مربوطه ارزش مجموع کالای قاچاق کشف شده در این عملیات را بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

 

میرزایی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از عزم جدی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا خبر داد و خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستلزم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: