jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۶۹۵   ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۲۰:۵۸

اتحادیه اروپا در بیانیه ای اعلام کرد: مذاکرات وین فردا سه شنبه ازسرگرفته می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین، اتحادیه اروپا امروز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نشست وین درباره برجام فردا سه شنبه از سرگرفته می‌شود.

در بیانیه صادره از سوی اتحادیه اروپا در این خصوص آمده است که نشست کمیسیون مشترک برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) فردا سه شنبه ۲۷ آوریل کار خود را به صورت حضوری در وین از سر می‌گیرد.

این نشست به ریاست «انریکه مورا» معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و نمایندگان ایران، فرانسه، آلمان، انگلیس، چین و روسیه برگزار می‌شود.

بر اساس بیانیه اتحادیه اروپا شرکت کنندگان (کشورهای ۱+۴ و ایران) قرار است به رایزنی‌ها پیرامون بازگشت احتمالی آمریکا به برجام و اطمینان از اجرای کامل و موثر این توافق ادامه دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر