jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۳۲۰   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۲

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خبر داد؛

دستگیری ۹۸ نفر از گردانندگان سایت‌ های قمار در مشهد

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از شناسایی ۱۰ مرکز قمار و دستگیری ۹۸ نفر از گردانندگان سایت‌های قمار در مشهد خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، ولی قنبری‌ راد با اشاره به دستگیری شبکه گردانندگان قمارخانه‌ ها در سطح استان طی چند روز اخیر گفت: با همکاری ارزشمند ضابطان دستگاه قضایی بزرگترین شبکه سازمان‌ یافته قمار متلاشی و در همین رابطه ۱۸نفر سرکرده باند و ۸۰ نفر قمارباز دستگیر شدند.

سرپرست دادسرای ناحیه ۲ مشهد افزود: این افراد که به صورت شبکه‌ای و سازمان‌یافته اقدام به قمار می‌کردند با دایر کردن مراکز مختلف به اعمال خلاف قانون مبادرت داشتند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این افراد دارای سابقه و برخی جزو اراذل و اوباش بوده و تامین امنیت بازی‌ های قمار را نیز برعهده داشته و تاکنون اموال زیادی از شهروندان را حیف و میل کرده بودند.

بر اساس اعلام مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی، از این مراکز اقلامی همچون آلات اختصاصی قمار، مواد مخدر، مشروبات الکلی، انواع سلاح سرد، سلاح گرم، مهمات سلاح گرم جنگی و دستگاه های pos نیز کشف و ضبط شده است.

همچنین کلیه اقدامات قانونی لازم در دست اجراست و قرار قانونی مناسب در مورد متهمان توسط بازپرس شعبه ۲۱۰ صادر وتحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر