jamejamonline
قزوین کد خبر: ۱۳۱۲۰۶۲   ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۱۳

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: اولین اقدام فراگیر سال 1400 با برگزاری مانور تعمیرات شبکه های توزیع نیروی برق روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه در قزوین برگزارشد.

title

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، یوسف اینانلو در این باره اظهارداشت: در ادامه اقدامات سراسری تعمیرات شبکه های توزیع برق که از سال 99 به صورت ماهیانه در شرکت های توزیع نیروی برق کشور برگزار می شود اولین اقدام فراگیر سال 1400 عملیاتی گردید .

وی افزود: با در پیش بودن فصل پیک مصرف برق در این مانور عملیاتی با محور عبور از پیک تابستان در قالب محورهای اعلام شده درسطح استان قزوین برگزارشد .

اینانلو تصریح کرد: این اقدام با مشارکت 43 اکیپ عملیاتی، نظارتی و با بهره گیری از 120 نفر نیروی عملیاتی، 10 نیروی نظارتی و با 200 میلیون تومان هزینه در مدت یک روز با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی انجام شد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در خصوص اهداف اجرای این مانور عملیاتی یادآورشد: رفع اتصالات سست و معیوب برق به تعداد 459فقره ، توسعه نقاط مانور و بهبود ظرفیت انتقال بار در ده نقطه ، بازآرایی و تعدیل بار 13 فیدر فشار متوسط و فشار ضعیف  در اجرای این مانور هدف گذاری و با موفقیت اجرا گردید.

وی تصریح کرد: بهینه سازی و رفع اشکال در 9 فیدر پر عارضه، تعدیل روشنایی معابر به میزان 567 کیلووات ، شناسایی و مقابله با 198 دستگاه رمز ارز غیر مجاز از دیگر اهداف پیش بینی شده در این مانور بود که محقق گردید.

اینانلو گفت: با انجام اقدامات یاد شده، زمینه افزایش پایداری و قابلیت شبکه و نیز تامین مطمئن و مستمر برق مشترکین و عبور از پیک مصرف تابستان محقق  میگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: