jamejamonline
آذربایجان شرقی کد خبر: ۱۳۱۲۰۵۸   ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۱

شهردار تبریز گفت: عملیات اجرایی طرح ملی بازآفرینی و جابجایی کلید به کلید به تعداد ۲ هزار واحد هشتم اردیبهشت در شهرک جوانان آغاز می شود.

 

به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی ، ایرج شهین‌باهر پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه بررسی مسائل حاشیه‌نشینی و احداث ۲ هزار واحد مسکونی در شهرک جوانان اظهار داشت: تلاش مجموعه شهرداری ارائه طرحی بدون مشکل و هماهنگ با وضعیت ساخت و سازهای مناطق حاشیه نشین از نظر تیپ‌ واحدهای پیش بینی شده، همچون ارتفاع طبقات، وضعیت پارکینگ و فضای سبز است.

او با اشاره به اولویت های جابجایی در این طرح افزود: اولویت اول ما در طرح جابجایی،  بافت‌های حاشیه نشین مشکل‌دار به ویژه واقع در شیب‌ها است که در کمترین میزان بارش ها نیز با مشکل مواجه می‌شوند که تلاش داریم یک فضای مطلوب برای ساکنین این مناطق ایجاد کنیم.

شهردار تبریز تصریح کرد: در طرح کلید به کلید، جابجایی بدون هیچگونه مطالبه‌ای انجام می شود، هرچند می دانیم که آنها نیز امکان پرداخت هزینه های جابجایی را نیز  ندارند.

او اضافه کرد: با امضای  قرارداد ساخت ۲ هزار واحد مسکونی با قرارگاه خاتم‌الانبیا و در فاز یک این طرح، امیدوریم بتوانیم برای اولین بار در کشور طرح کلید به کلید را در  حجم وسیع آغاز کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: