jamejamonline
ایلام کد خبر: ۱۳۱۱۹۵۱   ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۴

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام خبر داد؛

رفع تصرف ۸۴۰۰ مترمربع از اراضی ملی استان ایلام

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف هشت هزار و ۴۰۰ مترمربع از اراضی ملی استان ایلام طی سال جاری خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین ایلام؛ عبدالله بهادری با اشاره به اقدامات انجام گرفته در رفع تصرف اراضی ملی و دولتی استان در فروردین سال جاری، افزود: یگان حفاظت اراضی ملی و دولتی این اداره کل در یک ماه اول سال هشت هزار و ۴۰۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی سطح استان به ارزش ۱۶۵ میلیارد ریال از تصرف اشخاص سودجو خارج کرد.

وی همراهی و همدلی نیروی انتظامی و دستگاه قضا در رفع تصرف اراضی ملی و دولتی را قابل تقدیر دانست و از همکاری آنها در این زمینه قدردانی کرد.

بهادری با بیان اینکه افراد فرصت طلب و سودجو از عدم آگاهی و شناخت مردم به قوانین سوء استفاده می‌کنند، تصریح کرد: مردم در معاملات خود شرایط احتیاط را رعایت کرده و پس از استعلامات لازم از اداره کل راه و شهرسازی و سایر ادارات مربوطه نسبت به خرید ملک اقدام کنند و در مواجهه با زمین‌خواری با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ یگان حفاظت اطلاع دهند.

وی افزود: صاحبان ماشین‌آلات سنگین (لودر، بیل مکانیکی، کامیون و …) توجه داشته باشند، در صورت هرگونه همکاری با متصرفین اراضی برای تسطیح زمین و آماده‌سازی ساخت‌وساز غیر مجاز ماشین‌آلات آنان برای فرایند قضایی توقیف می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس ایلام - یادداشت

بیشتر